מדיניות החלפות והחזרות

ניתן להחליף / להחזיר פריטים שנרכשו באתר עד 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר, בתנאי שלא נעשה בהם שימוש וכנגד חשבונית. פריטים אשר נקנו במבצע ניתן להחליף / להחזיר עד 5 ימי עסקים מיום קבלתם.
יש להחזיר את הפריטים באריזתם המקורית.
*לא ניתן להחליף/להחזיר פריטים שנעשו בעיצוב אישי.

החלפה
ניתן לבצע את ההחלפה באחת משלושת האפשרויות הבאות:

1. הבאת הפריט לכתובתנו- דרך אפק 22, כפר סירקין.
ההגעה בתאום מראש ועד ל 14 ימי עסקים מיום קבלתו.


2. שליחת המוצר בדואר רשום עם מספר מעקב לכתובתנו- דרך אפק 22 כפר סירקין
תוך 48 שעות מקבלת המשלוח.
ושליחת המוצר החדש אליו תרצי להחליף בעלות 30 ש״ח.

3. החזרה דרך חברת השליחויות בעלות 60 ₪.
שליח יגיע לביתך בתאום מראש ויבצע החלפה במקום (במידה והמוצר שחזר אלינו יגיע שלא על פי ההוראות – באריזתו המקורית ושלא נעשה בו כל שימוש, האתר רשאי לחייב את הלקוח בגין המוצר שחזר).


*עבור מוצר שנרכש בסייל ו/או במבצע, תינתן אפשרות החלפה לפי הסכום ששולם עבור הפריט בעת הרכישה וכפי שמופיע בחשבונית העסקה ולא בשווי המחיר המלא של המוצר.

זיכוי כספי וביטול עסקה
יש לדווח על ביטול עסקה תוך 48 שעות מרגע קבלת המוצר, ההחזר הכספי יינתן בתוך 14 ימי עסקים מרגע קבלת המוצר לבית העסק, לאחר בדיקה כי הפריט הוחזר כאשר לא נעשה בו שימוש מכל סוג שהוא והינו באריזתו המקורית.
החזרה, שינוי או ביטול יאושרו לאחר שהלקוח יקבל הודעה בכתב מהאתר המאשרת זאת.

כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי בניכוי דמי ביטול בגובה 5% משווי העסקה או 100 ש"ח (הנמוך מבין השניים).

במידה ובעת ביטול העסקה בוצע כבר המשלוח, לא יינתן החזר כספי בגין עלות השילוח ויתקזז מההחזר עלות שילוח מלאה שהיא - 38 ₪ (כנ"ל במקרים בהם ניתנה הטבת משלוח עד הבית חינם)

משתמשת אשר ביצעה רכישה באתר ושילמה באמצעות כרטיס "דיירקט" (שאותו לא ניתן לזכות), וביקשה לבטל את העסקה (במידה והיא זכאית לכך בהתאם למדיניות החלפות והחזרות באתר), תקבל קרדיט באתר בלבד בשווי הפריטים שהוחזרו, לא כולל דמי המשלוח.

העלויות הכרוכות בהחזרת ההזמנה תחולנה על הלקוח; לאחר מכן אחת מ-3 האופציות:
1. הבאת הפריט לכתובתנו- דרך אפק 22 כפר סירקין בתאום מראש ועד ל 14 ימי עסקים מקבלתו.
2. שליחת המוצר בדואר רשום עם מספר מעקב לכתובת - תוך 48 שעות מקבלת המשלוח.
3. החזרה דרך חברת השליחויות בעלות כ38 ₪.

קרדיט באתר
החזר לקבלת זיכוי כקרדיט למימוש באתר- עד 14 ימי עסקים- בתנאי שלא נעשה כל שימוש בתכשיט ולאחר בדיקה מטעם הנהלת האתר– יינתן קרדיט למימוש באתר בשווי העלות בעת רכישת הפריטים שהוחזרו בלבד ללא עלות המשלוח במידה ונעשה.


חשוב לדעת
במקרה שהחזר, שינוי או ביטול נעשו עקב פגם ייצור במוצר, האחריות לאיסוף או החלפת המוצר הפגום מהמקום בו נמסר, תחול על האתר .
מוצר שיוגדר כפגום על ידי הלקוח ייבדק על ידי החברה. במידה ולאחר בדיקת האתר המוצר ימצא תקין ו/או שהפגם נעשה לאחר קבלת הלקוח את המוצר כתוצאה של שימוש שאינו סביר, הלקוח לא יקבל החזר כספי ויהיה באפשרותו לבקש את שליחת המוצר חזרה אליו בכפוף לתשלום דמי משלוח פעם נוספת.
האמור בתקנון כפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981